Karmy dla psów o naturalnym składzie od firmy Butcher's - Butchers

Poznaj nową serię Butcher’s Original - Znajdziesz wśród nich 8 różnych wariantów bezzbożowej pełnoporcjowej karmy dla Twojego psa. Wszystkie nasze produkty robimy z naturalnych składników pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców i nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków. Są więc nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Wybierając produkty Butcher’s Original troszczysz się również o planetę – karmy zamknięte są w opakowaniach przyjaznych środowisku.

Najwyższej jakości składniki to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego pupila – z tego przekonania powstała linia Natural&Healthy, czyli pyszny, pełnoporcjowy pokarm do codziennego żywienia nawet najbardziej wymagających czworonożnych koneserów.

Linia produktów premium odpowiadających na specyficzne potrzeby psów ras małych. Dzięki zawartości unikalnych składników pomaga utrzymać witalność nawet najmniejszych milusińskich.

Produkt ekologiczny

Certyfikowana karma przygotowana z organicznych składników, odpowiedzialnie wyhodowanych w naturalnym środowisku, wolna od antybiotyków i herbicydów, co jest gwarancją zdrowej i zgodnej z naturą diety Twojego pupila.

Butcher's Dental Care to smaczne przekąski stworzone, by dbać o zdrowie i czystość zębów Twojego psa. Pomagają zapobiegać nagromadzaniu się kamienia nazębnego. Są lekkostrawne, ponieważ nie zawierają zbóż. Z ekstraktem z jabłek i cytrusów, bogatym w przeciwutleniacze.

Zapisz się do newslettera i trzymaj łapkę na pulsie! Zapisz się