Karmy dla psów o naturalnym składzie od firmy Butcher's - Butchers

Najwyższej jakości składniki to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego pupila – z tego przekonania powstała linia Natural&Healthy, czyli pyszny, pełnoporcjowy pokarm do codziennego żywienia nawet najbardziej wymagających czworonożnych koneserów.

Linia funkcjonalnych, pełnoporcjowych karm dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb każdego psa. Kompletne codzienne żywienie pupila, dzięki któremu na długo zachowa zdrowie i witalność.

Linia produktów premium odpowiadających na specyficzne potrzeby psów ras małych. Dzięki zawartości unikalnych składników pomaga utrzymać witalność nawet najmniejszych milusińskich.

Butcher’s Super Foods Treats to nowa linia premium przekąsek dla psów, która wyróżnia się najwyższą jakością składników. Duża zawartość mięsa, brak zbóż i dodanego cukru oraz naturalne składniki – Twój pies będzie wdzięczny za te zdrowe przekąski!

Produkt ekologiczny

Certyfikowana karma przygotowana z organicznych składników, odpowiedzialnie wyhodowanych w naturalnym środowisku, wolna od antybiotyków i herbicydów, co jest gwarancją zdrowej i zgodnej z naturą diety Twojego pupila.

Butcher's Dental Care to smaczne przekąski stworzone, by dbać o zdrowie i czystość zębów Twojego psa. Pomagają zapobiegać nagromadzaniu się kamienia nazębnego. Są lekkostrawne, ponieważ nie zawierają zbóż. Z ekstraktem z jabłek i cytrusów, bogatym w przeciwutleniacze.